معرفی نرم‌افزار خبرخوان QuiteRSS

برنامه‌های RSS Reader به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند: برنامه‌هایی که به صورت آنلاین قابل استفاده هستند مثل Feedly یا این برنامه‌ها (+) و دسته‌ی دوم نرم‌افزاهایی که قابل نصب بر روی رایانه‌های شخصی هستند (+). برنامه‌های آنلاین یک مزیت قابل توجه نسبت به دسته‌ی دیگر دارند؛ شما با داشتن یک اکانت آنلاین می‌توانید از هر نقطه‌ای وارد حساب کاربری خود شوید و اخبار جدید را مطالعه کنید.

یکی از بهترین نرم‌افزارها در این زمینه QuiteRSS است. ویژگی‌هایی نظیر محیط ساده و سبک و در عین حال زیبا، پشتیبانی از زبان فارسی، ارائه‌ی نسخه‌های قابل حمل و پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های مختلف این نرم‌افزار را (به نظر من) نسبت به بقیه دل چسب‌تر و یادگیری آن‌را آسان‌تر کرده است.

به علاوه در این نرم‌افزار امکان تعریف فیلتر نیز وجود دارد. فرض کنید در بین تمام موضوعات به چند موضوع خاص مثل امنیت، بدافزارها و ... علاقه‌ی بیشتری دارید، با تعریف فیلترهای مناسب چنین مطالبی به صورت خودکار توسط نرم‌افزار برچسب‌گذاری شده و به صورت جداگانه دسته‌بندی می‌شوند تا در صورت لزوم به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته‌باشید. محیط کاربری این نرم‌افزار را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

آدرس سایت

لینک دانلود نرم‌افزار

/ 0 نظر / 3 بازدید