چگونه در نسخه‌ی جدید یاهومیل نامه‌ها را با فونت Tahoma بنویسیم ؟

راه حل جدید: به راحتی توسط نرم افزارهایی مانند Outlook و Thunderbird ایمیل خود را مدیریت کنید. POP3 و IMAP برای کلیه‌ی کاربران یاهومیل فعال شده است.

راه حل دوم: این روش برای افرادی مناسب است که قبلا امضای ایمیل خود را با فونت Tahoma تنظیم کرده اند. اگر در نسخهٔ قبلی یاهومیل امضای خود را با فونت Tahoma ذخیره کرده اید می‌تواند علامت نشانه‌گر را در ابتدای امضای خود قرار دهید و سپس با فشردن دکمهٔ Backspace به خط قبلی بازگشته و متن مورد نظر را تایپ کنید.

راه حل سوم: اگر از نسخهٔ Plus یاهومیل استفاده می‌کنید، از نرم افزارهایی مانند Windows Live و Oulook برای ارسال نامه‌ها استفاده کنید.

راه حل چهارم: بعد از ایجاد نامه‌ی جدید در یاهومیل (Compose) گزینه‌ی Switch to Plain Text را انتخاب کنید.

اکنون می‌توانید متن مورد نظر خود را در ویرایشگر Word با فونت Tahoma بنویسید و در صفحه‌ی یاهو کپی کنید.

البته با این کار فقط فونت نوشته تنظیم می‌شود و مشکل ویرایش Right-to-Left برای متون فارسی به این شکل برطرف نمی‌گردد. در کل روش آخر روش جالبی نیست.

/ 7 نظر / 32 بازدید
همنشین دل

دلم می شکند زیر بار این همه دلتنگی روحم ولی در پی دلتنگی ِ دیگر می گریزد از همه دلتنگی ها با پرهای شکسته باز سوی آسمان ها می رود می رود سوی ( ناشناختنی ) شاید اینبار درآن اوج به معبودش رسد… [گل]

همنشین دل

قال الله عزّوجلّ اي موسي! آرزوهاي بسياري براي دنيا نداشته باش، زيرا دلت را سخت مي‌كند و كسي كه دلش سخت باشد از من دور مي‌شود. (اصول كافي8/42)

همنشین دل

زندگی سخت نیست ، زندگی تلخ نیست ، زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد ... گاهی آرام و دلنواز ، گاهی سخت و خشن ، گاهی شاد و دلنشین ، گاهی پر از غم ... زندگی را باید احساس کرد ...

همنشین دل

سفر مرا به زمین های استوایی برد و زیرسایه ی آن بانیان سبز تنومند عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد: وسیع باش و تنها و سربه زیر و سخت...

همنشین دل

الهى روزم را چو شبم روحانى گردان و شبم را چون روز نورانى... آمین...

Meysam Ramezani

کلا یاهو ایمیل چرتیه! این ایمیل جدیدشم خیلی کنده! جی میل و حتی هات میل بسیار بهترند! حیف که بعضی وقت‌ها مجبور میشم ازش استفاده کنم!

MoH4Mm4D_HosEin

با اجازه منم یه راه ــه دیگه بگم[نیشخند] تو فروم ها که تست کردم کار کرد یاهو رو نمیدونم:دی بنویسید و فونت رو یچز دیگه انتخاب کنید بعد کل متن رو انتخاب و Inspect Element کنید بعد از اون بخش کناری که مربوط به سی اس اس ــه نام فونت رو عوض کنید