آموزش نصب Microsoft Picture Manager در آفیس 2013

برنامه‌ی Microsoft Picture Manager به شما در مدیریت و ویرایش تصاویر کمک می‌کند. می‌توان به عنوان برنامه‌ی پیش‌فرض برای نمایش تصاویر در ویندوز از آن استفاده کرد و از امکاناتی نظیر برش (crop)، تغییر اندازه (resize)، چرخش (rotate)، تغییر وضوح (brightness) و کانتراست (contrast)، کاهش حجم و فشرده‌سازی (compress)، حذف red eye در تصاویر و برخی امکانات کاربردی دیگر بهره‌مند شد. به خصوص زمانی‌که می‌خواهید عکسی را درون فایل word اضافه کنید و نیاز به ابزاری برای ویرایش آن دارید می‌توانید از این برنامه کمک بگیرید. با اطمینان می‌توان گفت امکانات این برنامه برای ویرایش تصاویر، اغلب نیازهای کاربران را فراهم می‌کند.

برنامه‌ی Microsoft Picture Manager 2010 به دو روش زیر قابل نصب است:

روش اول: در صورتی که Office 2010 را دارید نصب آن را آغاز کنید و از قسمت Customize تمام گزینه‌ها به جز Microsoft Office Picture Manager را حذف کنید. البته در این روش باید یک سریال نامبر معتبر برای نصب Office 2010 داشته باشید.

روش دوم: از لینک زیر نرم‌افزار Microsoft SharePoint Designer 2010 را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید و طبق روش قبل فقط Picture Manager را نصب کنید. در این صورت دیگر نیازی به داشتن سریال نامبر هم ندارید چون دانلود و نصب این نرم‌افزار کاملا رایگان است.

نصب Microsoft Picture Mnager 2010

Microsoft SharePoint Designer 2010 (32-bit)

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=16573

 Microsoft SharePoint Designer 2010 (64-bit)

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24309

/ 0 نظر / 1062 بازدید