آموزش نصب ویندوز از روی فلش (USB Drive) با استفاده از نرم افزار PowerISO

مراحل زیر روش بوت کردن فلش برای نصب ویندوزهای 7 و 8 است

1. بعد از نصب، نرم افزار را اجرا کنید و در صفحهٔ اصلی گزینهٔ Continue Unregistered را انتخاب نمایید. اگر از ویندوز ویستا و نسخه های بالاتر استفاده می‌کنید قبل از احرای برنامه روی آیکون آن راست کلیک کنید و گزینهٔ Run as Administrator را انتخاب نمایید.

آموزش نصب ویندوز از روی فلش با استفاده از نرم افزار PowerISO

2. بر روی منوی Tools کلیک کنید و گزینهٔ Create Bootable USB Drive را انتخاب نمایید.

آموزش نصب ویندوز از روی فلش با استفاده از نرم افزار PowerISO

3. در پنجره جدید فایل ایمیج مورد نظر، درایو مربوط به فلش مموری و Write Method را انتخاب نمایید. گزینهٔ آخر که به صورت پیش فرض USB-HDD انتخاب شده است نباید تغییر کند. در نهایت بر روی گزینهٔ Start کلیک نمایید.

پس از اتمام کار نرم افزار در صورتی که با پیغام خطا مواجه نشدید می‌توانید مراحل نصب ویندوز را آغاز کنید.

آموزش ساخت فلش بوت برای نصب ویندوز XP به زودی افزوده خواهد شد.

/ 4 نظر / 52 بازدید
همنشین دل

زائري بارانی ام آقا به دادم میرسی؟ بی پناهم خسته ام تنها بدادم میرسی؟ گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها بدادم میرسی؟ من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام هشتمین دردانه زهرا بدادم میرسی؟ میلاد باسعادت امام رضا (علیه السلام ) مبارک... [گل]

همنشین دل

انسان برای دیدن چهره اش به آب رونده نگاه نمی کند بلکه به آب ایستاده روی می آورد زیرا آنچه که خود آرام است می تواند دیگران را به آرامش برساند! [گل]

همنشین دل

نمازهایت را عاشقانه بخوان. حتی اگر خسته ای یا حوصله نداری ، قبلش فکر کن چرا داری نماز میخوانی و با چه کسی قرار ملاقات داری. آن وقت کم کم لذت میبری از کلماتی که در تمام عمر داری تکرارشان می کنی.تکرار هیچ چیز جز نماز در این دنیا قشنگ نیست.... "شهید مصطفی چمران"

همنشین دل

خوشبختی هرگز انعکاس ثروتهای مادی یک شخص نیست، بلکه انعکاس ثروتهای معنوی اوست...